Tesis Yönetimi - Tuğnaz Yönetim

Tesis Yönetimi

Tesis Yönetimi

"Profesyonel AVM Yönetimi :

Yatırımcı tarafından kira geliri elde etmek maksadıyla oluşturulan insanların ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla zaman geçirdiği yerler haline gelen AVM 'ler ve iş merkezlerinin; Asli işi yönetim olan firmamız tarafından sizin değerli zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlamak için "Uzman, deneyimli ve profesyonel kadrosu" ile sizin için işlerinizin yönetilmesini sağlayacaktır.

AVM ve ismerkezlerinde hizmetlerin aksamaması ve firmaların kår oranının etkilenmemesi için kalitesinin bozulmaması ve huzurun devam ettirilmesi aidat tahsilatlarının her daim %100 seviyelerinde olması ile mümkündür.

Hizmette aksama olmaması için aidatların aksatılmadan toplanması bizim işimizdir.

Sizlere AVM yönetim hizmetlerini sunarken gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerimizin tümünden faydalanabileceğiniz gibi kısmen de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Fabrika Yönetimi:

Profesyonel Fabrika yönetiminde hammadde ve malzeme girişinden nihai ürüne kadar olan Planlama, Organizasyon, Koordinasyon, Yürütme, denetim süreçleriyle verimli ve etkin bir şekilde işlerin programlı yürütülmesini sağlamaktadır.

Tuğnaz Yönetim olarak bir Fabrika veya üretim yapan bir tesisin yönetiminde "Ürünün elde edilmesi" sürecinin karar şablonuna göre nasıl yapılacağını bu konudaki uzman personelimiz ile profesyonel olarak yapma garantisini vermekteyiz."